Okulary do pływania

KORZYŚCI WYNIKAJACE Z UZYWANIA OKULARÓW AQUAVIZ W POEÓWNANIU ZE "STANDARDOWYMI"OKULARAMI PŁYWACKIMI Z MOCA....

Lata zaawansowanych badań i wytężonych prac nad okularami AQUAVIZ zaowocowały powstaniem innowacyjnego produktu w oparciu o technologię AVCT (aquatic vision corrective technology), dodatkowo uzupełnioną współczesną stylistyką.

Komfortowe, wodoszczelne dopasowanie okularów zostało osiągnięte dzięki unikalnym brzegom (standardowo wykorzystywanym w maskach do nurkowania) z hipoalergicznego materiału, jaki z łatwością dopasowuje się do różnych kształtów twarzy. Okulary AQUAVIZ stabilnie przylegają do głowy dzięki uszczelce ssącej i pewnie leżą na swoim miejscu.


OPRAWA AQUAVIZ JEST OSADZONA "DOOKOŁA"OCZU GWARANTUJAC MAKSIMUM KOMFORTU...

Odpowiednia konstrukcja okularów AQUAVIZ oprócz komfortu noszenia i całkowitej szczelności rozwiązuje również problem z ciśnieniem pod wodą. Jest ono równomiernie rozkładane na policzkach i czole, ochraniając tym samym wrażliwe okolice oczu (oczodoły), gdzie długotrwałe użytkowanie okularów pływackich może powodować bóle głowy i bolesne odciski. Problem ten jest równie istotny jeśli chodzi o bezpieczeństwo użytkownika, niezależnie od budowy twarzy, gdyż może powodować niewyraźne widzenie. Ma też istotny wpływ na wzrok. Teraz możesz zapomnieć o dyskomforcie powodowanym przez odciski, jakie często tworzą się przy okularach pływackich typu monoblok.

KORZYSCI Z AQUAVIZ W PORÓWNANIU ZE "STANDARDOWYMI"GOTOWCAMI PŁYWACKIMI I INNYMI MASKAMI...

Maska wykonana z poliwęglanowych soczewek o szerokiej krzywiźnie zapewnia szerokie pole widzenia i doskonałe widzenie obwodowe. Co więcej, zewnętrzna powłoka odporna na zarysowania i przeciwmgielna powłoka zastosowana wewnątrz okularów ułatwiają korzystanie z produktu. Co więcej, okulary AQUAVIZ w 100% blokują szkodliwe promieniowanie słoneczne UV.

Innowacyjna wkładka korekcyjna AQUAVIZ to prosty montaż zalecanych soczewek okularowych dający swobodę w czasie uprawiania sportów wodnych i nurkowania. Specjalnie zaprojektowana wkładka swoją konstrukcją przypomina warunki okularów korekcyjnych – odległości wkładki od oczu, odpowiadająca odległości w codziennych okulary korekcyjnych. Dzięki zastosowaniu wkładki wada wzroku nie jest już ograniczeniem lub wyborem najbliższej wartości odpowiadającej faktycznej wadzie, jak ma to często miejsce w przypadku gotowych okularków pływackich. Wkładka umożliwia montaż prawie każdej mocy (nawet dwuogniskowe i multifokalne) z podziałem na prawe i lewe oko – jak w okularach korekcyjnych.

 

Promocje

Raty

Zwrot za okulary

Ciekawostki