Soczewki kontaktowe

Naszym klientom polecamy soczewki kontaktowe renomowanych producentów ...

... oferujemy soczewki sferyczne oraz toryczne, do korekcji astygmatyzmu. Moce nawet do +/-30 D.

Soczewki to doskonała alternaternatywa dla okularów, jednak należy zdać sobie sprawę, że nie można nosić soczewek kontaktowych bez przerwy. Nawet jeżeli jest taka informacja producenta, że soczewki są przeznaczone do noszenia dzień i noc, lepiej dla naszych oczu, jeżeli będziemy zdejmować je tak często, jak to możliwe. Nosząc soczewki w trybie dziennym, zdejmując na noc pamiętajmy, że dobrze dla oczu jest robić sobie przerwy od zakładania soczewek np. na weekendy. Załóżmy co pewien czas okulary.

                 

   


Soczewki kolorowe

Jeżeli znudził Ci się Twój kolor oczu, masz ochotę na małą zmianę lub po prostu pragniesz zaszokować znajomych przy okazji imprezy, sylwestra lub po prostu bez okazji to nic trudnego. Właśnie dla takich osób przeznaczone są soczewki kontaktowe, zmieniające kolor oczu, powiększające tęczówkę, wyciągające głębię koloru naturalnego, opalizujące. Soczewki pozwalają na modyfikację koloru oczu, niezależnie czy masz naturalny kolor oczu jasny, czy ciemny. Przykładowo:

 

 

Serie CRAZY stworzone zostały po to aby szokować, zwracać uwagę i sprawić aby każda chwila w soczewkach crazy VisionScience była wyjątkowa i ekstrawagancka. Kolory są żywe a wzory kontrowersyjne. Nie ma możliwości aby przejść się gdziekolwiek w tych soczewkach nie zauważonym. Kolor soczewki i wzór jest bezpieczny dla oczu dzięki technologią "sandwidtching" i "color lock" . Nasze soczewki idealnie kryją jasną i ciemną tęczówkę wybranym wzorem i kolorem.

 

Promocje

Raty

Zwrot za okulary

Ciekawostki